ДП «ДІCЕД»
Державний інститут
судових економіко-правових та
технічних експертних досліджень

Про інститут

   Презентація

 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ та ТЕХНІЧНИХ ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
(ДП «ДІСЕД»), що входить до сфери управління МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ - це, насамперед, команда сучасних особистостей, фахівців з багаторічним досвідом роботи, які мають кваліфікаційні  сертифікати і володіють  необхідним матеріально-технічним та науковим потенціалом. 

Предметом діяльності Інституту є: 

  • Проведення різних видів судових експертиз призначених у кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення та під час виконавчого провадження.
  • Проведення експертних досліджень при вирішенні питань поза межами судочинства із застосуванням засобів і методів судової експертизи, результати яких оформлюються як висновки експертного дослідження, акти оцінки, рецензії та консультаційні повідомлення.
  • Підготовка фахівців у галузі судової експертизи та підвищення кваліфікації експертних кадрів.
  • Інформаційна та науково-методична діяльність у галузі судової експертизи. 
  • Проведення експертних досліджень бухгалтерського та податкового обліку; фінансово-господарської діяльності, фінансово-кредитних операцій суб’єктів господарювання.

Протягом багатьох років Інститут надає професійні послуги для потреб  Фонду державного майна України,  Національного банку України, ДК «Укроборонпром», ПАТ «Ощадбанк» та інших замовників.

Колектив ДП «ДІСЕД» вправі пишатися цінним досвідом наукової роботи, накопиченим за 45-річний період своєї діяльності.

      ДОСВІД, ПРОФЕСІЙНІСТЬ та ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ дозволяють нашим фахівцям ЧЕСНО, ЯКІСНО та ОПЕРАТИВНО здійснювати роботу по наданню послуг.

ІСТОРІЯ

       Інститут створено 12.04.1971р. наказом Міністерства хімічної промисловості СРСР № 225 на базі Обчислювального центру Міністерства хімічної промисловості СРСР та Міжгалузевої базової ізотопної лабораторії  як Київську філію дослідно-конструкторського бюро автоматики. Впродовж діяльності Інститут було перейменовано:

  • Київське дослідно-конструкторське бюро автоматики Науково-виробничого об’єднання «Хімавтоматика» (наказ Мінхімпрому СРСР від 06.02.1980р. № 103);
  • Державний науково-інформаційний та комерційний центр Держхімпрому України (наказ Держхімпрому України від 06.09.1991р. № 73-А);
  • Київський державний інститут економіки хімічної промисловості (наказ Мінпрому України від 12.08.1993р. № 166);
  • Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень, шляхом злиття КДІЕхімпром з ДП «Міжгалузевий вексельний центр»  (наказ Міністерства промислової політики України від 30.11.2001р. № 199);
  • Державне підприємство «Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень» (наказ Мінпромполітики України від 11.12.2006р. № 466). 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 січня  2015 року  № 17 «Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції» та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 26.02.2015 № 269/5 Інститут віднесено до сфери управління Міністерства юстиції України.