ДП «ДІCЕД»
Державний інститут
судових економіко-правових та
технічних експертних досліджень

Енергозбереження

Пропонуємо підприємствам скористатися можливістю придбати розроблену нашим Інститутом «Методику розрахунку питомих норм витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) на продукцію, що виробляється для підприємств машинобудівного комплексу», погоджену Державним комітетом України з енергозбереження.

           Також, з метою уникнення економічних санкцій та адміністративних штрафів через відсутність погоджених загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР), пропонуємо наступні послуги:

1.  Аналіз та надання експертної оцінки для погодження  загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності.

2. Аналіз, надання експертної оцінки та погодження загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності, які мають напрямок роботи  у хімічній та машинобудівній  галузі.

3.  Проводення енергетичного обстеження підприємств :

  • Технічні характеристики споживачів повітря, технічної води, тепла і електроенергії, системи опалення, вентиляції, гарячого водопостачання;
  • аналіз витрат тепла на власні потреби котельних, паро-конденсатний і тепловий баланси та їх аналіз;
  • обстеження основних споживачів електроенергії на підприємствах.

4.  Розробку загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності  та надання пропозицій щодо заходів з метою зниження витрат паливно-енергетичних ресурсів./ Окрім  підприємств  металургійного комплексу/.

З питаннями звертатись: 

02660,  м. Київ, вул. М. Раскової 15

тел.: + 38 044 517-70-20

e-mail:  zharkova@dised.com.ua

Жаркова Світлана Павлівна