ДП «ДІCЕД»
Державний інститут
судових економіко-правових та
технічних експертних досліджень

Відділ розробки та впровадження задач з проблем енергозбереження

Для того, щоб підприємства та організації не підпадали під економічні санкції та адміністративні штрафи:

1.  Здійснюємо аналіз та надаємо експертну оцінку для погодження  загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств всіх форм власності.

2.  Здійснюємо аналіз, надаємо експертну оцінку та погодження загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств всіх форм власності, які мають напрямок роботи хімічної та машинобудівної  галузі.

3.  Проводимо енергетичне обстеження підприємств :

  • Технічні характеристики споживачів повітря, технічної води, тепла і електроенергії, системи опалення, вентиляції, гарячого водопостачання;
  • аналіз витрат тепла на власні потреби котельних, паро-конденсатний і тепловий баланси та їх аналіз;
  • обстеження основних споживачів електроенергії на підприємствах.

4.  Розробляємо загальновиробничі норми паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств всіх форм власності  та надання пропозицій щодо заходів з метою зниження витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР)./ Окрім  підприємств  металургійного комплексу/.

На цей час енергоємність ВВП в Україні  в 3- 5 разів перевищує показники розвинених країн. Це об’єктивно обмежує конкурентоспроможність національного виробництва. З метою прийняття управлінських рішень необхідно мати об’єктивну інформацію про стан споживання ПЕР підприємствами, найбільш перспективні напрямки розвитку та переозброєння виробництв щодо забезпечення енергетичної стабільності, оновлення технологічної бази та впровадження енергозберігаючого обладнання.

 

З питаннями звертатись: 

02660,  м. Київ, вул. М. Раскової 15

тел.: + 38 044 517-70-20

e-mail:  zharkova@dised.com.ua

Жаркова Світлана Павлівна